III miejsce w eliminacjach turnieju "Orlik"

Dnia 15 września 2011 roku (czwartek) w kompleksie boisk sportowych "Moje Boisko Orlik 2012" przy ul. Piłsudskiego w Kartuzach rozegrane zostały Gminne Eliminacje do II Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska.  W turnieju wzięły udział drużyny chłopców z rocznika 1998-1999 ze szkół: SP Nr 1 w Kartuzach, SP Nr2 w Kartuzach, ZKiW w Dzierżążnie, Gimnazjum Nr 1 w Kartuzach, Gimnazjum w Staniszewie oraz SP w Koloni. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Dawid Grzeńkowski, Paweł Miotk, Patryk Gołąbek, Krystian Labuda, Paweł Stenka, Patryk Arendt, Piotr Stenka, Szymon Klawikowski, Dawid Formela, Mateusz Stencel. Trenerem drużyny jest pani Joanna Tusk. Turniej dostarczył wiele  emocji i sportowych wrażeń. W pierwszym meczu nasza drużyna pokonała zespół ze SP Nr 1 w Kartuzach 1:0. Bramkę zdobył Patryk Gołąbek. W drugim meczu zremisowaliśmy z drużuną z ZKiW w Dzierżążnie 1:1. Bramkę dla nas zdobył Paweł Miotk. W meczu półfinałowym przegraliśmy z Gimnazjum Nr 1 w Kartuzach. Następnie w walce o miejsce na podium zmierzyliśmy się z drużyną Gimnazjum w Staniszewie. Po wymagających zmaganiach okazaliśmy się lepsi wygrywając 1:0 po bramce Pawła Miotk. Ta wygrana dała nam miejsce na podium. Ostateczna klasyfikacja przedstawia się następująco: I miejsce – Gimnazjum Nr 1 w Kartuzach, II miejsce – ZKiW w Dzierżażnie, III miejsce – Szkoła Podstawowa w Koloni, IV miejsce – Gimnazjum w Staniszewie, V miejsce – SP Nr 1 w Kartuzach, VI miejsce – SP Nr 2 w Kartuzach. Nasza szkoła otrzymała piękny puchar i dyplom, a zawodnicy koszulki i słodycze. Zawodnik naszej drużyny – Dawid Grzeńkowski został uznany najlepszym bramkarzem turnieju.