Rozgrywki piłkarskie

W Kartuzach rozegrano najważniejszą dla szkół podstawowych z terenu całej gminy piłkarską imprezę - IV Gminne Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej. Wygrała drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Kazimierza w Kartuzach. Organizatorem zawodów było Stowarzyszenie Przyjaciół Jedynki w Kartuzach. Do turnieju zgłosiło się 8 szkół z gminy Kartuzy. Reprezentacje zostały podzielone na dwie grupy. Rozegrano mecze eliminacyjne, które pozwoliły wyłonić szkoły, które w drugiej części rywalizowały o miejsca 1-4. W poszczególnych grupach drużyny zajęły następujące miejsca:

4.SP w Mirachowie

W meczu o 3 miejsce zwyciężyła ekipa ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kartuzach, która pokonała naszą reprezentację 3:2, tym samym zajęliśmy IV miejsce. Organizatorzy, oprócz medali, pucharów i nagród wręczyli także statuetki za osiągnięcia indywidualne.