Turniej ringo

TURNIEJ RINGO

Dnia 14 maja 2014 roku o godz.9.30 w Zespole Kształcenia i Wychowania w Dzierżążnie odbył się XII zawody w ringo. Turniej  był przeznaczony dla dziewcząt wiejskich szkół podstawowych dla klas IV- VI. Naszą szkołę reprezentowały: Daria Belgrau, Klaudia Wydra, Oliwia Klebba, Dominika Arendt, Wioleta Szymańska, Dorota Kwidzinska, Paulina Kwidzińska, Kamila Grzeńkowska. Mecze były rozgrywane na sali gimnastycznej. Rywalizacja była zacięta i wyrównana. Poziom był bardzo wysoki. Niestety nie udało się pokonać mistrzyń z Mirachowa. Nasza drużyna zdobyła III miejsce. Spośród każdej drużyny wybierano najlepszą zawodniczkę. Tytuł ten zdobyła Daria Belgrau. Wszystkie drużyny zdobyły puchary i nagrody. Turniej przygotowała i prowadziła pani Izabela Serkowska. Nad całością czuwał pan dyrektor Ireneusz Moskal.